Edukacja L-3

Zagadnienia specjalizacyjne i uzupełniajace dla specjalności TOB Więcej

Nauka L-3

Co roku odbywa się cykliczna konferencja „Inżynieria przedsięwzięć budowlanych”  Więcej

Projekty L-3

Kurs intensywny (IP - Intensive Programme) programu Erasmus to krótki cykl zajęć dydaktycznych  Więcej

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie

Studenci IV roku TOB WIL PK w ramach Przedmiotu Dyplomującego w dniu 20.10.2015r. brali udział w szkoleniu w Centrum Szkła i Ceramiki w Krakowie przy ul. Lipowej 3. Sami mogli spróbować swoich sił w wytwarzaniu szklanych elementów ozdobnych.